Vyhodnocení soutěže: Tipněte si s námi vítěze ME ve fotbale 2021

I když s ročním zpožděním, přesto se dočkali naši fotbalisté i my jako nadšení fanoušci fotbalu. Mistrovství Evropy ve fotbale začíná 11. června. Aby to bylo pro vás ještě napínavější, v SOS electronic jsme připravili malou tipovací soutěž.

Přípravy ME 2021, známého jako "EURO 2020", jsou netradiční svým matoucím názvem a načasováním. Turnaj hrají fotbalisté v 12 evropských státech, ovšem tentokrát si stadiony prošly extrémními kontrolami. Dokonce byla z organizování mistrovství vyloučena města, která během auditu UEFA nedokázala garantovat návštěvnost alespoň 30% z kapacity fotbalového stadionu.

Nicméně, radost máme v SOS electronic všichni, protože fotbal se hraje v každé zemi, kde máme své pobočky. Pokud jste věrným fanouškem fotbalu stejně jako my, určitě sledujete všechny přípravy a zápasy. A možná už máte i svého favorita soutěže.


Vyhodnocení soutěže

Správna odpověď: Itálie

12. července 2021 jsme vylosovali vítěze ze správných odpovědí: Olivia H. (Germany), Ilona V. (Czechia), Benjamin G. (Germany), Martin Ž. (Slovakia), Jannifer W. (Germany), Francesco F. (Italy), Mario M. (Italy), László Péter Sz. (Hungary), Karoly S. (Hungary), Marco P. (Italy)

Gratulujeme!

S každým se pokusíme spojit emailem, výhru zašleme na uvedenou adresu.

1. tah - robotický vysavač ROWENTA RR 7447WH
2. tah - FIFA 2021 hra na PS4
3.-10. tah - futbalová lopta


Těšíme se na setkání s vámi při další soutěži. Sledujte náš newsletter, aby vám ze světa elektroniky nic neuniklo.

(Soutěžní řád)

Pokud potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@soselectronic.cz. Rádi vám poradíme.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.