TOP 9 technologií pro bezdrátovou komunikaci současnosti

Wireless CommunicationLoRa5GBluetoothWiFiGSM/GPRSSigFoxNB IoTLTELTE-M

Praktický přehled aktuálně nejpoužívanějších technologií určených k bezdrátovému přenosu dat s porovnáním hlavních funkcí, technických požadavků, společně s příklady konkrétních možností jejich využití v praxi vám pomůže lépe se zorientovat ve světě IoT.

Bezdrátová připojení elektronických zařízení a internet věcí (IoT) je obrovským trhem s výrazným růstovým potenciálem. Dnes je k dispozici mnoho různých technologií od více výrobců, které se vzájemně odlišují. 

Pokud váháte, které z řešení je vhodné právě pro tu vaši aplikaci, podívejte se na přiložený strukturovaný přehled.

Pomůže vám zvolit správný způsob připojení pro dosažení co nejlepších parametrů a užitných vlastností zařízení. Podrobněji jsou v něm uvedeny informace k technologii Bluetooth, WiFi, GSM/GPRS, LoRa, Sigfox, NB-IoT, LTE, LTE-M a 5G.

V přehledu najdete i srovnání jejich nejdůležitějších parametrů – rychlosti přenosu dat, dosahu signálu, spotřeby, bezpečnosti či potřebu nákupu licence. Zmíněny jsou výhody a limity jednotlivých řešení a další požadavky, které je třeba vzít v úvahu.

K jednotlivým technologiím jsme přidali i seznam značek (výrobců), kteří nabízejí řešení pro spolehlivé připojení. Interaktivní obrázek jednotlivých technologií vás navíc navede na odpovídající skupinu produktů přímo v našem sortimentu.


Přehled TOP 9 technologií pro bezdrátovou komunikaci

Přehled TOP 9 technologií pro bezdrátovou komunikaci si můžete detailně prohlédnout, stačí když nám nejprve vyplníte několik osobních údajů. Děkujeme.


Pokud potřebujete další informace týkající se technologií pro IoT, rádi vám poradíme na adrese info@soselectronic.cz

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Vše o značce

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací