Vyhledávání podobných produktů

Pokud potřebujete produkt, který právě nemáme na skladě, nebo vám nevyhovuje cena, najděte si jednoduše alternativu. Zvolte si základní parametry a vyberte si podobné zboží ze seznamu.

Tato funkcionalita je dostupná na stránce Detail zboží.

Jako příklad si vezmeme DC/DC měnič TBA 1-1211.

V tabulce Technické parametry jsou aktivní zaškrtávací políčka (checkboxy), pomocí kterých označíte ty parametry měniče, které potřebujete zachovat.

Svůj výběr potvrďte tlačítkem Zobrazit podobné produkty, poté se vám zobrazí seznam měničů, které splňují vybrané podmínky.

V našem příkladu jsme zvolili následující 4 parametry:

  1. výstupní napětí
  2. výkon
  3. typ výstupu
  4. pouzdro

Výsledný seznam obsahuje 9 produktů, ze kterých si už můžete vybírat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Ať už podle ceny, dostupnosti nebo ostatních technických parametrů.

Pro online náhled klikněte na tento odkaz se seznamem vhodných měničů, nebo si to rovnou vyzkoušejte a najděte vhodnou alternativu k vašemu produktu.

Pokud vás toto téma zaujalo, nebo máte nějaké připomínky a návrhy, rádi vám odpovíme na adrese webmaster@soselectronic.com

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Související články

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.