Společnost Traco Power nabízí širokou škálu více než 200 modelů plně zapouzdřených výkonových AC/DC měničů. Tyto jsou k dispozici pro montáž na DPS, montáž na panel vybavené šroubovacími nebo nožovými svorkami nebo s kabelovými vývody pro montáž do standardních podomítkových montážních krabiček.

Napájecí zdroje jsou nejvíce namáhanou částí elektronických zařízení. Musí odolávat širokým rozsahům teplot, a protože také generují teplo převodem vstupní energie na výstupní výkon, je vysoká účinnost rozhodujícím parametrem pro každý takový napájecí zdroj.

TMPS 10 - Ultra kompaktní napájení pro IoT zařízení
Série TMPS 10 obsahuje napájecí moduly AC/DC v lehkém, plně zapouzdřeném plastovém krytu pro montáž na desku plošných spojů. Kromě nejnovějších bezpečnostních norem pro průmyslová a IT řešení (IEC/EN/UL 62368-1) jsou tyto měniče také certifikovány podle IEC/EN 60335-1 pro domácí spotřebiče.

Tyto 10 W moduly jsou ideálním řešením pro napájení např. IoT zařízení, kdy je kritickým parametrem prostor, nebo pro efektivní napájení pohotovostního režimu, kde je třeba dodržet shodu se směrnicí ErP.

Série TMPS nabízí i napájecí zdroje TMPS03 a TMPS05 s výkonem 3 W a 5 W, které spolu s 10 W provedením TMPS10 najdete v našem sortimentu, dostupné na objednávku.

Pokud potřebujete další informace nebo máte zájem i o jiné produkty Traco Power, napište nám na info@soselectronic.cz