TRACOPOWER

Traco TSR-1 zdarma! Jste mezi nimi?

20 z Vás, kteří jste se zúčastnili nedávné soutěže, můžete již brzy zdarma vyzkoušet tyto výborné spínané stabilizátory.

Toto je archivní článek z 27.03.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Není pochyb, že spínané stabilizátory jsou velmi perspektivní náhradou za málo účinné lineární stabilizátory. To se odráží i ve Vašem zájmu o tyto prvky a v rekordní účasti v soutěži zveřejněné v článku - Vyzkoušejte efektivní náhradu za standardní stabilizátory série 78xx. Celkem 504 z Vás jste nám poslali odpověď na trochu "zákeřnou" otázku - Jaká indukčnost je potřebná pro správnou funkci TSR-1?
Správná odpověď je, že TSR-1 je kompletním řešením včetně indukčnosti, proto nepotřebuje žádnou cívku (indukčnost) pro správnou funkci. Většinou jste odpověděli správně, ale mnozí jste napsali, že je potřebná indukčnost 8,2 uH. Připouštíme, že formulaci otázky jste mohli pochopit i jako dotaz "Co je třeba k tomu, aby TSR-1 splnilo i EN 55022 class A?" (Kdy je potřeba přidat Pi filtr s cívkou 8,2 UH a dvěma kondenzátory), proto jsme výherce vylosovali ze všech zúčastněných.

Děkujeme za účast, výherci stabilizátorů Traco TSR-1 jsou:
Beck János (HU)
Kónya László (HU)
Polgár Zsolt (HU)
Ing. Dlugoš Alojz (SK)
Ing. Pavol Zuskáč (SK)
Milan Sihelský (SK)
Pavol Paralič (SK)
Ladislav Toldy (SK)
Ľubomír Bobák (SK)
Miroslav Motýľ (SK)
Ivan Doležal (CZ)
Boris Letocha (CZ)
Jaroslav Kvíz (CZ)
Jaroslav Čechák (CZ)
Ing. Filip Šaněk (CZ)
František Kefurt (CZ)
Petr Sedláček (CZ)
Bartłomiej Szczygieł (PL)
Ing. Boris Klusmeyer (DE)
Bogdan Argatu (RO)

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací