Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
VOIPAC

Držte krok s dobou! Rychlejší vývoj je správná cesta

Rozdíl při vývoji aplikací na jednočipových mikroprocesorech a na hotových embedded zařízeních si mnozí z Vás vyzkoušeli na dubnových Pizza Workshopech.

Závěr dubna se tedy nesl ve znamení Voipac a pizzy. Od 23. dubna jsme za Vámi přicestovali postupně do Brna, Trenčína, Budapešti a Košic. V těchto městech jste se mohli seznámit s architekturou systému s procesorem ARM 9 a operačním systémem Linux a naučit se propojit vývojové prostředí Qt s moduly Voipac.

Mnozí z Vás vysoce ocenili přínos tohoto praktického workshopu k jejich práci. Zájem o tento Pizza workshop byl opravdu rekordní. Ve všech čtyřech městech jsme naplnili kapacitu a pro Váš velký zájem jsme přidali ještě další termín 21. 5. 2013 a 22.5.2013.

Více o tomto workshopu Vám řeknou slova zúčastněných a fotografie... :-)


Vaše postřehy:

Vzhledem k dalším a dalším potřebám našich zákazníků se snažíme posouvat dopředu a tento workshop nám k tomu významně pomohl.
Ing. Petr Kouba, AKI ELECTRONIC spol. s r.o.

Již nějakou dobu uvažujeme o podobném zařízení a nyní mě to utvrdilo v tom, že je to správná cesta.
Pavel Kvaltin, Bartech s.r.o.

Toto řešení je jako přesedlat z kola do auta.
Nejmenovaný účastník

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje