WAGO

Instalujte profesionálně - s Wago profi setem!

Společnost Wago přichází s jarní akcí, která Vám umožňuje koupit celou sadu nástrojů a svorek za zvýhodněnou cenu.

Toto je archivní článek z 13.04.2012. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Štípací kleště a odizolovací nástroje na vodiče a kabely různých průměrů - to je samozřejmě základní výbava pro efektivní provedení elektrických instalací.

Wago Profi set obsahuje všechny tyto základní nástroje pro kvalitní a rychlou prácištípací kleště na vodiče, odizolovací kleště, odizolovací nástroj pro kulaté kabely do průměru 11 mm a odizolovací nástroj na kabely až do průměru 45mm. Když k nim přidáme 5 druhů nejčastěji používaných svorek série 2273 (celkem 850 ks), dostaneme sadu, která potěší snad každého. Za cenu, která je výrazně výhodnější než nákup jednotlivých položek samostatně tak máte možnost získat kompletní sadu. Wago Profi set 1-2012 Vám nabízíme přímo z našeho skladu.

V případě zájmu o jakýkoliv Wago produkt nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody / vlastnosti:

  • kompletní sada nejpoužívanějšího nářadí a instalačních svorkovnic
  • kvalitní nástroje pro efektivní práci
  • výrazné cenové zvýhodnění

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací