WAGO

Využijte jedinečnou příležitost mít vlastní "Brazucu"

Letní akce společnosti Wago Vám přináší cenově zvýhodněný set oblíbených svorek spolu s kvalitní replikou oficiálního míče příchozího MS - Brazuca.

Toto je archivní článek z 10.06.2014. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Příležitost získat památku na významnou sportovní událost obvykle trvá jen nějaký čas. DVD, plakát, maskot a jiné "dárkové předměty" jsou jistě fajn, ale snad nejcennější je něco, co můžeme i sami používat. V tomto případě je to kvalitní replika míče Brazuca, který se stal oficiální míčem MS ve fotbale Brazílie 2014.
Jak jej získat? Stačí, pokud současně potřebujete známé osvědčené svorkovnice Wago série 2273. Koupí akčního setu Wago 887-119 získáte 400ks svorek 2273-203, 400 ks svorek 2273-205, kvalitní repliku míče Brazuca a praktickou pumpu, použitelnou i na jiné míče.

Za cenu 89 Eur tak získáte 800 ks svorkovnic a hodnotný dárek, který Vás udrží v kondici. :-).

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Videa

Výhody / vlastnosti:

  • dárková sada instalačních svorkovnic s kvalitní replikou míče Brazuca
  • 400x 2273-203 a 400x 2273-205
  • v sadě i praktická pumpa
  • míč je vyroben ze 100% termoplastického polyuretanu
  • vysoká kvalita a trvanlivost
  • tréninková velikost č. 5

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací