WIZNET

W7200 přináší TCP / IP a ARM Cortex M3 v jednom čipu

Představujeme Vám novinku od společnosti WIZnet - čip iMCU W7200, který je kombinací osvědčeného "hardwired" TCP / IP řešení W5200 a čipu ARM Cortex M3. Výsledkem je výkonný čip, poskytující rychlý a stabilní TCP / IP přenos bez snížení výkonu procesoru ARM.

Společnost WIZnet se specializuje na řešení připojení k Ethernetu, která odlehčují hlavní procesor v cílové aplikaci. V aplikacích, náročných na výkon procesoru, je přirozeně výhodné mít k dispozici co nejvíce výkonu hlavního procesoru a nezatěžovat jej úkoly, které mohou dělat pomocné obvody. Jak to však udělat s minimálními nároky na vývoj a dokonce i ušetřit místo na DPS? Řešením jsou čipy iMCUTM. Série iMCU - Internet MCU poskytuje rychly internet pomocí „on-the-fly“ architektury a rychlých algoritmů. W7200 podporuje všechny běžné protokoly jako TCP, UDP, ICMP, IPv4 ARP, IGMP, PPPoE, Ethernet a též připojení přes ADSL Princip iMCU W7200 nejlépe ilustruje přiložené blokové schéma. Mezi skladový sortiment jsme zařadili samotný čip a také vývojovou desku iMCU7200EVB.

Detailní informace Vám poskytnou dokumenty W7200_Datasheet a W7200_EVB.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.


Doplňující produkty

webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje