Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
YAGEO

Stane se značení SMD rezistorů historií?

Společnost YAGEO oznámila svůj úmysl odstranit značení SMD rezistorů série RC / AC 0603,0805,1206 od 1. července 2013.

Vše nasvědčuje tomu, že situace se značením čipových rezistorů (velikosti 0603/0805/1206) bude brzy podobná jako u čipových kondenzátorů - tj. žádné značení na horní straně součástky. Důvodem pro tento krok je zredukovat nepotřebné používání chemikálií vzhledem k ochraně životního prostředí.
Přirozeně, aby bylo možné produkt identifikovat, každý kotouč bude označen se všemi relevantními údaji jako dosud. Celkové vlastnosti, specifikace a výrobní proces těchto rezistorů zůstává stejný, eliminace označení na horní straně součástky tedy nemá žádný dopad na její funkcionalitu a spolehlivost. Během krátkého období než se změní výrobní linky budou obě verze rezistorů (se značením a bez značení) existovat souběžně.

Detailní informace: Yageo - Remove marking of RC/AC 0603/0805/1206.webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje