29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

Články

Články
Chcete být informováni o dostupnosti součástky? Použijte hlídacího psa. SOS electronic

Chcete být informováni o dostupnosti součástky? Použijte hlídacího psa.

Aneb jinými slovy – nastavte si v našem eshopu watchdog. Jak to funguje? Princip je všeobecně známý a jednoduchý.

TOP 9 technologií pro bezdrátovou komunikaci současnosti SOS electronic

TOP 9 technologií pro bezdrátovou komunikaci současnosti

Praktický přehled aktuálně nejpoužívanějších technologií určených k bezdrátovému přenosu dat s porovnáním hlavních funkcí, technických požadavků, společně s příklady konkrétních možností jejich využití v praxi vám pomůže lépe se zorientovat ve světě IoT.

Stanovisko k situaci ohledně šíření nákazy COVID-19 SOS electronic

Stanovisko k situaci ohledně šíření nákazy COVID-19

Chtěli bychom vás informovat o situaci v souvislosti s celosvětovými obavami, vyplývajícími z vypuknutí a šíření nákazy COVID-19 (způsobené koronavirem). Příslušné orgány jednotlivých evropských, ale i ostatních zemí přijaly opatření k zamezení šíření virusu - mimo jiné i opatření, která mohou mít dopad na omezení průmyslové výroby a dopravy zboží.

Vyšší výkon a spolehlivost s Li-MnO2 bateriemi FANSO

Vyšší výkon a spolehlivost s Li-MnO2 bateriemi

Lithium manganové baterie FANSO jsou díky výhodám, kterými jsou vysoká teplotní odolnost a životnost až 10 let ideální pro použití v zařízeních k odečetu spotřeby energií, v detektorech kouře, bezpečnostních zařízeních nebo lékařských přístrojích.

S finální autoritou termo pojistek Schurter jste v bezpečí SCHURTER

S finální autoritou termo pojistek Schurter jste v bezpečí

Moderní elektronika obsahuje stále více výkonných komponent zabudovaných v nejmenším možném prostoru, což může vést ke stavu, který zničí součástky a dokonce i k požáru. Řešením jsou teplotní pojistky Schurter RTS.

Kompaktní RFID čtečka TWN4 Palon SOS electronic

Kompaktní RFID čtečka TWN4 Palon

Nový modul DPS zdědil všechny výhody a integrovanou podporu nástrojů rodiny ELATEC TWN4. I když jde o univerzální zařízení, je optimalizováno pro docházkové aplikace a kontrolu přístupu. T4PK-F02TR6 najdete mezi novinkami v našem skladu.

Proč použít Microsoft Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC? SOS electronic

Proč použít Microsoft Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC?

Shrnuli jsme v krátkosti největší výhody použití operačního systému Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC v průmyslových embedded zařízeních.

Přechod indukčností PIS na sérii PISA FASTRON

Přechod indukčností PIS na sérii PISA

Společnost Fastron vylepšila design výkonových stíněných SMD indukčností a představila novou sérii PISA, která splňuje požadavky automobilového standardu AEC-Q200.

Objednávání z vypracované nabídky přímo v e-shopu SOS electronic

Objednávání z vypracované nabídky přímo v e-shopu

V našem e-shopu můžete objednávat přímo z vypracované cenové nabídky. Vyberte si položky z nabídky, o které máte zájem, a doslova pár kliknutími si dané zboží i objednejte.

Osvědčený ventilátor EBM-Papst přímo z našeho skladu EBM-PAPST

Osvědčený ventilátor EBM-Papst přímo z našeho skladu

Přinášíme vám další atraktivní kompaktní axiální ventilátor 6224NH od výrobce EBM-PAPST. K tradičním výhodám, jako je spolehlivost a kvalita, přibyly v tomto případě i mimořádně výhodná cena a okamžitá dostupnost z našeho skladu.

Pomoc pro váš vývoj SOS electronic

Pomoc pro váš vývoj

Nové projekty vždy potřebují dostatek času, přesná data a kvalitní materiál. V současném "virovém šílenství" možná máte nápad, čas a my můžeme zabezpečit zbytek.

Multimetr Voltcraft VC-337 s ultra tenkými kleštěmi VOLTCRAFT

Multimetr Voltcraft VC-337 s ultra tenkými kleštěmi

TRMS proudové kleště VC-337 jsou díky svému tvaru ideální pro měření v hustých instalacích rozvodných skříní a automobilů. Najdete je v našem sortimentu.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací