ATMEL

ATMEL

Atmel Corporation je světovým lídrem v návrhu a výrobě mikrokontrolérů, kapacitních dotykových řešení, pokročilých logických, mixed-signal, paměťových a vysokofrekvenčních (HF) komponentů. Díky širokému portfoliu technologického intelektuálního vlastnictví (IP) je Atmel schopen poskytovat kompletní systémová řešení.

Články výrobce

Atmel AVR Xplained Vám to vysvětlí ručně stručně

Atmel AVR Xplained Vám to vysvětlí ručně stručně

Vývojový kit XMEGA-A1 Xplained poskytuje přímou cestu k vývoji alikací s mikrokontroléry Atmel XMEGA.

Komponenty Atmel jsou tu pro Vás

Komponenty Atmel jsou tu pro Vás

Polovodiče Atmel si získaly velkou oblibu po celém světě. Proto u nás naleznete velké množství typů skladem a na objednávku Vám umíme dodat prakticky jakýkoli komponent z portfolia Atmel.

Atmel AVR XMEGA vám poskytne eXtra více

Atmel AVR XMEGA vám poskytne eXtra více

Pokud jste si oblíbili mikroprocesory AVR ATmega, pak Vám procesory AVR XMEGA nabízejí ještě více důvodů, proč je použít ve svých aplikacích.

Osvojte si procesory ATxMEGA s pomocí vývojových kitů ATx4

Osvojte si procesory ATxMEGA s pomocí vývojových kitů ATx4

Spousta z nás, kteří používají mikroprocesory v denní praxi, si určitě všimli, že před více než před dvěma lety uvedla společnost Atmel na trh inovovanou řadu procesorů AVR s označením XMEGA.

Videa

Atmel XMEGA

Atmel XMEGA

Nahrané na server: 29.10.2011

ATmel Studio 6

ATmel Studio 6

Nahrané na server: 11.07.2012

Atmel AVR Xplain

Atmel AVR Xplain

Nahrané na server: 23.11.2012

Potřebujete poradit?
Proč ATMEL? Pouze v angličtině
  • Atmel microcontrollers feature a unique combination of performance, power efficiency, and design flexibility
  • wide range of development tools and extensive design support
  • huge amount of example source codes freely available
Věděli jste? Pouze v angličtině

Atmel® AVR® 8- and 32-bit microcontrollers deliver a unique combination of performance, power efficiency, and design flexibility. Optimized to speed time to market, they are based on the industry's most codeefficient architecture for C and assembly programming. No other microcontrollers deliver more computing performance with better power efficiency. Industry-leading development tools and design support let you get to market faster. Once there, the large AVR family lets you reuse your knowledge when improving your products and expanding to new markets—easily and cost-effectively.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací