29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

ATTEND

O společnosti ATTEND
Attend Technology Inc. / Taiwan je rychle rostoucí společnost, založena v r. 2002, specializující se na vývoj a výrobu konektorových řešení.
ATTEND
Proč ATTEND?
  • wide portfolio of quality products
  • excellent price/ performance ratio
Věděli jste?
ATTEND portfolio consists of sockets, connectors and cable assemblies for industry, communication, audio-video equipment and computers. Among Attend products can be found memory cards sockets, SIM cards sockets, FPC connectors, HDMI, E-SAT, RJ45, USB and many other types of connectors.
Reference
Candice Lai/ ATTEND
Jsme nadšeni, že máme SOS electronic jako distributora. Je to profesionální tým, dělají důležitou práci pro obchodní podporu značky ATTEND v Evropě. Mají excelentní a důvěryhodný obchodní a marketingový tým. SOS electronic plně rozumí cílení trhu a zákazníkům společnosti Attend. Pozvedli povědomí o naší značce na evropském trhu. Jsme velmi rádi, že máme partnera jako jste vy.
Produkty v naší nabídce
Články výrobce
NanoSIM v průmyslu ATTEND

NanoSIM v průmyslu

ATTEND, tradiční výrobce držáků SIM a paměťových karet, myslí i na průmyslová řešení a nabízí nový nanoSIM držák s důrazem na odolnost a trvanlivost v náročných podmínkách při teplotách od -40°C až +105°C s možností instalace třeba i “hlavou dolů”.

Praktický dvojitý držák pro Nano-SIM karty ATTEND

Praktický dvojitý držák pro Nano-SIM karty

Dvě SIM karty nám dávají možnost volby operátora s lepším pokrytím, jakož i možnost využívat 4G nebo LPWA technologie. Držák Attend série 115S pro dvě nano-SIM karty má oproti konkurenci několik ověřených výhod.

M.2 Konektory - klíč k úspěšnému připojení ATTEND

M.2 Konektory - klíč k úspěšnému připojení

Původně známé jako NGFF, nyní M.2 konektory postupně získávají převahu nad form factor MiniPCIe, jsou široce rozšířeným standardem v počítačích, komunikační technice a M2M aplikacích.

Objímka pro microSD kartu kategorie UHS-II ATTEND

Objímka pro microSD kartu kategorie UHS-II

Spolehlivá a cenově výhodná objímka 112L-TDA0 s přenosovou rychlostí 312MB/s od výrobce ATTEND.

Videa
M.2 connector (NGFF)

M.2 connector (NGFF)

Nahrané na server: 20.05.2014

ATTEND on Embedded World 2013

ATTEND on Embedded World 2013

Nahrané na server: 11.03.2013

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací