29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

AUREL

O společnosti AUREL
AUREL je italská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, která se zaměřuje na nízkovýkonové RF moduly. Mezi produkty AUREL patří: hybridní moduly se zákaznickým designem, RF moduly, moduly pro letecké aplikace, lékařské přístroje a dálkové ovladače.
Proč AUREL?
  • Aurel se zaměřuje na RF moduly malého výkonu
  • více než 40 let zkušeností
  • velmi příznivý poměr cena/výkon
Věděli jste?
Společnost Aurel je dlouholetým výrobcem malých RF modulů, zdokonalila technologii nanášení kovového prášku na keramický podklad a její použití při výrobě RF modulů. RF moduly Aurel se používají v řídicích systémech v průmyslu, v medicíně, v automobilovém průmyslu, ve spotřební elektronice, ale i ve vojenských a vědeckovýzkumných aplikacích.
Produkty v naší nabídce
Články výrobce
Dálkový ovladač LoRa s dosahem až 8km AUREL

Dálkový ovladač LoRa s dosahem až 8km

Poloduplexní vysílač/klíčenka XTR-8LR-4ZN, s technologií LoRa značky AUREL umožňuje dosáhnout výrazně delší dosah v porovnání s běžně dostupnými vysílači na trhu, navíc při velmi nízké spotřebě.

AUREL

Hotové řešení pro bezpečné ovládání s moduly Aurel

Bezpečná autentifikace a snadné použití jsou klíčovými vlastnostmi komponentů řady RX-4MHCS od společnosti Aurel. Využívaje KeeLoq technologii společnosti Microchip představují kompletní řešení pro dálkové ovládání a autentizaci.

AUREL

Dálkový ovladač s plovoucím kódem

Vysoce citlivý přijímač s integrovaným HCS dekóderem. <BR> Určitě jste už postřehli, že v nabídce firmy AUREL se nachází i kompaktní čtyřkanálový rádiofrekvenční přijímač RX-4MHCS.

AUREL

Bezdrátový pohybový senzor s Microchip Keeloq(TM)

Firma AUREL Wireless z Itálie, náš dodavatel vysílacích a přijímacích modulů v pásmech 434 a 868MHz rozšiřuje svoji nabídku o zajímavý senzor pohybu, který přenáší údaje do zabezpečovací ústředny bezdrátově. Pro kódování signálu je použit kodér HCS nebo HT12E (je možné zvolit přepínačem přímo v senzoru).

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací