BRIDGETEK

S cílem lépe obsloužit rozšiřující se trhy založil FTDI Chip novou společnost Bridgetek s ústředím v Singapuru a pobočkami v Glasgowě a Taipei, což umožňuje rychleji reagovat na potřeby zákazníků po celém světě.
Produkty BRIDGETEK v naší nabídce
Potřebujete poradit?
Proč BRIDGETEK?
  • mnohokrát oceněná Embedded Video Engine (EVE), implementovaná v rodině grafických kontrolérů FT800, které umožňují inženýrům navrhnout sofistikované rozhraní člověk-stroj (HMI)
  • umožňuje připojit grafický TFT displej ke každému mikrokontroléru s rozhraním SPI
  • na výkon optimalizované mikrokontroléry řady FT900
Věděli jste?
Nemusíte být programátorem, abyste navrhli plně funkční HMI. EVE Screen Designer (ESD) 3.x udělá programátorskou práci za Vás a Vy se můžete soustředit na vizuální stránku.
Články výrobce BRIDGETEK
Seznamte se s EVE třetí generace

Seznamte se s EVE třetí generace

Vycházejíce z úspěchu prvních dvou generací ovladačů dotykového displeje FT8xx přinesl Bridgetek dva nové čipy, BT815 a BT816. Možnost připojit až 256MB externí FLASH není jediné vylepšení, které EVE3 nabízí.

EVE – ideální přítelkyně pro Váš mikrokontrolér

EVE – ideální přítelkyně pro Váš mikrokontrolér

Vyžaduje Vaše aplikace grafický TFT displej? Klidně používejte Váš oblíbený mikrokontrolér i nadále. Rodina grafických kontrolérů EVE firmy Bridgetek se o displej postará.

Návrh grafického HMI jednoduše? Vyřeší to ESD 3.x

Návrh grafického HMI jednoduše? Vyřeší to ESD 3.x

EVE Screen Designer (ESD) 3.x je nejnovějším IDE SW pro vývoj grafických aplikací na bázi čipů FT 90x a FT 81x.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací