CRC

CRC industries bylo založeno v r. 1958 a během dekád získalo velké zkušenosti ve výrobě špičkových specializovaných přípravků. V jeho portfoliu najdeme skutečně široký sortiment chemických přípravků a sprejů, například maziva, antikorozní přípravky, čističe, barvy, tmely, lepidla, přípravky pro svařování, separační přípravky a mnoho jiných produktů pro každého - malospotřebitele, automobilový průmysl až po unikátní průmyslové speciality.
CRC
Produkty CRC v naší nabídce
bez kategorií
Potřebujete poradit?
Proč CRC?
CRC se vyznačují velmi vysokým podílem aktivních látek a maximální účinností, čímž poskytují cenově efektivní řešení.
Cennou vlastností je i detailní technická dokumentace, jakož i vždy aktuální bezpečnostní listy (MSDS) v lokálních jazycích.
Věděli jste?
CRC vyrábí některé spreje i s 360° ventilem, umožňujícím použití v jakékoliv poloze, i dnem vzhůru.
Články výrobce CRC
Účinný čistící a odmašťovací prostředek se silou citrusů

Účinný čistící a odmašťovací prostředek se silou citrusů

Vysoce aktivní průmyslový čisticí prostředek na bázi přírodních pomerančových terpenů a alkoholu se silnými dekontaminačními vlastnostmi je ideální pro bezpečné čištění strojů a zařízení.

Vyzkoušejte profi přípravky pro všechna průmyslová odvětví

Vyzkoušejte profi přípravky pro všechna průmyslová odvětví

Do našeho sortimentu jsme zařadili lepidla, široké spektrum čističů, maziva, antikorozní produkty, produkty pro svařování, uvolňovače zaseknutých mechanismů a mnohé jiné přípravky pro výrobu, údržbu a servis z portfolia firmy CRC Industries.

Videa výrobce CRC
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací