FLUKE

Firma Fluke je světovým lídrem v oblasti výroby, distribuce a servisu elektronických měřicích přístrojů a softwaru. Od svého založení v roce 1948 pomohl Fluke definovat a rozvíjet unikátní technologii měření na trhu, která umožňuje testování a řešení problémů. Měřicí přístroje firmy FLUKE se díky své vysoké kvalitě a snadnosti použití staly jakýmsi průmyslovým standardem v oblasti údržby a výroby. Každý nový výrobní závod, kancelář, nemocnice nebo provoz představuje v současnosti potenciálního zákazníka pro produkty firmy Fluke.
Produkty FLUKE v naší nabídce
Potřebujete poradit?
Proč FLUKE?
    Výhody měřicích přístrojů Fluke:
  • flexibilita
  • robustnost
  • bezpečnost
  • snadné použití
  • vysoké standardy kvality
Věděli jste?
Počínaje průmyslovou elektrickou instalací, přes údržbu a servis až po přesné měření a kontrolu kvality jsou měřicí přístroje Fluke zárukou bezpečného a spolehlivého provozu a rychlé identifikace závad. Typickými zákazníky a uživateli jsou technici, inženýři, metrologové, výrobci lékařských zařízení a montéři počítačových sítí - lidé, jejichž pověst závisí na spolehlivosti a přesnosti jejich nástrojů a použití takových přístrojů, které výrazně zvyšují efektivitu jejich práce.
Články výrobce FLUKE
Získejte při koupi měřicího přístroje Fluke další zdarma

Získejte při koupi měřicího přístroje Fluke další zdarma

Také tento podzim přináší výrobce profesionálních měřicích přístrojů Fluke limitovanou nabídku, která vám nesmí ujít. Již při nákupu nad 100 eur můžete získat další výrobek Fluke zcela zdarma!

Jak vybrat kvalitní multimetr? Toto by měl splňovat

Jak vybrat kvalitní multimetr? Toto by měl splňovat

Spolehlivý měřicí přístroj je pro nás techniky přímo nezbytnost. Kvalitní multimetr šetří čas, FLUKE je určitě TOP volba.

Fluke T5 - Zkoušečka s výhodami klešťového multimetru

Fluke T5 - Zkoušečka s výhodami klešťového multimetru

Padne vám do ruky tak akorát, vydrží pád i ze 3 metrů, k měření proudu nemusíte otevírat kleště a to vše hravě zvládnete i v rukavicích. Vyberte si ke zkoušečce Fluke další produkt Fluke jako dárek.

Videa výrobce FLUKE

Electrical tester Fluke T5-1000

Nahrané na server: 24.09.2020

Meet the new TiS Performance Series

Nahrané na server: 29.11.2017

Fluke TiS Thermal Imaging Scanner

Nahrané na server: 17.07.2017

FLUKE 279 FC

Nahrané na server: 08.07.2016

Fluke connect

Nahrané na server: 20.05.2016
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.