LAPPKABEL

LAPP Group je německá společnost, založena v roce 1957. ÖLFLEX® byl prvním průmyslově vyráběným ovládacím kabelem na světě. LAPP vyrábí vysoce kvalitní kabely a vodiče pro všechny segmenty průmyslu.
Produkty LAPPKABEL v naší nabídce
Potřebujete poradit?
Proč LAPPKABEL?
  • top quality internationally known cables and leads
  • over 40 000 standard stock items
Věděli jste?
In the LAPP portfolio you can find power and control cables, data communication systems, industrial connectors, protective cable conduit systems, optical transmission systems and cable accessories. Using innovative top quality materials, Lapp Kabel has gained an international reputation.
Články výrobce LAPPKABEL
Kabely UNITRONIC jsou opravdu UNIverzální

Kabely UNITRONIC jsou opravdu UNIverzální

Stíněné i nestíněné, stáčené do párů, bezhalogenové, vysoce odolné a jiné verze naleznete v rodině osvědčených kabelů UNITRONIC pod značkou Lapp Group.

Ověřené řešení pro průmyslový Ethernet a IoT

Ověřené řešení pro průmyslový Ethernet a IoT

Průmyslový Ethernet, alias Profinet, je perspektivní, univerzální a snadno rozšiřitelná komunikační platforma. Základní přehled vlastností a nejběžnější typy vhodných kabelů naleznete v článku.

Používáte optimální kabel do agresivního prostředí?

Používáte optimální kabel do agresivního prostředí?

Nejen vysoké teploty ale také oleje, rozpouštědla a jiné chemické látky dokáží rychle zničit běžný kabel. Poradíme Vám, jak si správně vybrat, pokud máte aplikaci v drsných průmyslových podmínkách.

Videa výrobce LAPPKABEL

SKINTOP® ST-M Cable Glands

Nahrané na server: 07.02.2017

LappKabel company overview

Nahrané na server: 11.12.2013
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.