27 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

MICROCHIP

MICROCHIP

Microchip Technology Inc. je přední výrobce mikrokontrolérů a analogových polovodičů, poskytující nízkorizikový vývoj produktu, nižší celkovou cenu systému a rychlejší uvedení výrobku na trh. Produkty Microchip jsou světově známé špičkové komponenty jako mikrokontroléry PIC ®, dsPIC ®, digitální signálové kontroléry, analogová a paměťová řešení, bezpečnostní, bezdrátové a komunikační řešení.

Články výrobce

S MCP73831 nabijete lithiové akumulátory snadno a bezpečně

S MCP73831 nabijete lithiové akumulátory snadno a bezpečně

A lze také dodat, že levně a jednoduše. MCP73831 od společnosti Microchip je "all-in-one" řešení pro nabíjení jednoho Li-ion/Li-Po článku.

Potřebujete poradit?
Proč MICROCHIP? Pouze v angličtině
  • top featured microcontrollers, analog and digital semiconductors
  • wide range customer support, many development tools
Věděli jste? Pouze v angličtině

Headquartered in Chandler, Arizona/USA, Microchip offers outstanding technical support along with dependable delivery and quality. Microchip microcontrollers feature excellent properties, very low power consumption and also very good EMI/EMC properties. Microchip's 16-bit, PIC24 MCUs and dsPIC® Digital Signal Controllers provide designers with an easy upgrade path from 8-bit

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací