28 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

NEUTRIK

O společnosti NEUTRIK
NEUTRIK AG se sídlem v Lichtenštejnsku, je mezinárodní společnost s více než 35 letým know-how a zkušenostmi ve výrobě inovativních elektrických a elektronických propojovacích produktů a systémů. Neutrik je světovým lídrem v oblasti designu a výroby audio, koaxiálních a výkonových konektorů.
Proč NEUTRIK?
  • top quality producer
  • company with over 35 years of experience in connectors
  • wide portfolio of high quality connectors
Věděli jste?
From the beginning Neutrik has concentrated on the development of innovative audio connector products. Today Neutrik leads the way in the professional audio market. Production portfolio in audio range includes XLR connectors, plugs, jacks, speaker connectors, patch bays and fiber optic connection systems. Neutrik AG, the world's leading supplier of professional audio and video connectors, offers with the brand REAN another interesting product range.
Produkty v naší nabídce
Články výrobce
NEUTRIK

Audio konektory nekompromisní kvality za kompromisní cenu

Dlouhodobě spolehlivý kontakt bez rušení, skřípání a brumu, navíc v krásném obalu - to jsou konektory Neutrik / Rean.

NEUTRIK

Napájecí konektory NAC3 - ideální řešení pro mobilní aplikace

Série NAC3 od společnosti Neutrik představuje robustní 3 pólové konektory, poskytující rychlé a bezpečné spojení až do 20A/250V AC

NEUTRIK

Datové konektory NEUTRIK v audio-video technice

Přenosy signálů přes internet a datové sítě využívá stále častěji i audio a video technika. Neutrik, stejně jako jiní výrobci audio-video konektorů, věnuje stále větší pozornost i datovým konektorům. Tento segment výrobků se již stává neodmyslitelnou součástí audio-video světa.

NEUTRIK

Odpojte svoji kytaru bezhlučně

Představujeme Vám jeden z TOP profesionálních výrobků - 2-pólový 1/4-palcový Jack konektor - Silent Plug (nehlučný konektor) pod označením NP2C-AU-SILENT. Je to mono Jack samec 6,3mm s integrovaným vypínačem, který zajistí automatické vyzkratování kontaktů při vytáhnutí ze zásuvky. Tím zabraňuje nepříjemným zvukům, které mohou vzniknout při vytáhnutí ze zařízení na koncovém zesilovači (brum, pískot, atd.). Je proto určen hlavně pro kytary.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací