29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

852-201/107-030 | WAGO

SFP module 30: 1310nm 100Base-FX Single-Mode LC 30 km

Obj.číslo: 283354
Centrální sklad Košice 0 ks
Skladem u dodavatele
195 ks do 5-15 dnů
Min. odběr: 1 ks
Dovolené odběr. množství: 1 ks (1, 2, 3 ... ks)
Balení: 1 ks (in box)
Kategorie: Průmyslový ethernet
Druh zboží: Na objednávku
Výrobce: WAGO
Cena/ks bez DPH
1 ks+ 6 880,00 Kč
Vyžádat cenu
Zobrazit ceny za doručení zboží

Chcete lepší ceny?

Pokud jste právnickou osobou nebo podnikáte, získáte po registraci nižší ceny.

Zobrazit ceny s DPH
Objednávám: ks -
  • Vložit do košíku
  • Vyžádat cenu
  • Přidat k oblíbeným
  • Sledovat položku
  • Přidat produkt do porovnávače

Zobrazené ceny jsou určeny pro koncového zákazníka a jsou uváděny bez DPH. Cenu garantujeme pouze pro zboží, které je momentálně na skladě.

852-201/107-030
SFP module 30: 1310nm 100Base-FX Single-Mode LC 30 km

Obrázek má ilustrační charakter, prostudujte si prosím technickou specifikaci v detailech zboží.

Obj.číslo: 283354
Centrální sklad Košice 0 ks
Skladem u dodavatele
195 ks do 5-15 dnů
Min. odběr: 1 ks
Dovolené odběr. množství: 1 ks (1, 2, 3 ... ks)
Balení: 1 ks (in box)
Kategorie: Průmyslový ethernet
Druh zboží: Na objednávku
Výrobce: WAGO
Cena/ks bez DPH
1 ks+ 6 880,00 Kč
Vyžádat cenu
Zobrazit ceny za doručení zboží

Chcete lepší ceny?

Pokud jste právnickou osobou nebo podnikáte, získáte po registraci nižší ceny.

Zobrazit ceny s DPH
Objednávám: ks -
  • Vložit do košíku
  • Vyžádat cenu
  • Přidat k oblíbeným
  • Sledovat položku
  • Přidat produkt do porovnávače

Zobrazené ceny jsou určeny pro koncového zákazníka a jsou uváděny bez DPH. Cenu garantujeme pouze pro zboží, které je momentálně na skladě.


Technické parametry

Výrobce WAGO
RoHS Ano

Dokumenty ke stažení

Žádné dokumenty ke stažení
Proč si vybrat právě SOS electronic?
  • Jsme autorizovaným distributorem Wago se zastoupením v 7 evropských zemích.
  • Prodáváme součástky s garancí ověřeného zdroje.
  • Poskytujeme technickou podporu (v případě potřeby i přímo u Vás).
  • Máme vysoké standardy balení pro průmyslové zákazníky.
  • Nabízíme velkoodběratelské slevy a individuální ceny.
  • Odměňujeme za nákupy ve věrnostním programu.
  • Zárukou jsou spokojení zákazníci z více než 100 zemí světa a našich 28 let zkušeností.
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací