ROHDE & SCHWARZ

Rohde & Schwarz je po dobu 80 let synonymem pro kvalitu, přesnost a inovace ve všech oblastech bezdrátových komunikací, testovacích a měřících zařízení. Společnost je strategicky postavena na čtyřech pilířích: Testování a měření, Vysílání a média, bezpečná komunikace, Počítačová bezpečnost, Rádio monitorování a radiolokace. Rohde & Schwarz se sídlem v Německu působí globálně a patří mezi lídry na světovém trhu ve všech svých obchodních oblastech.
Produkty ROHDE & SCHWARZ v naší nabídce
Potřebujete poradit?
Proč ROHDE & SCHWARZ?
  • výjimečná kvalita výrobků
  • produktová a technická podpora
  • osobní přístup
  • kalibrační služby
  • velmi široké portfolio produktů
Věděli jste?
Jako nezávislá společnost v soukromém vlastnictví může Rohde & Schwarz plánovat v dlouhodobém horizontu. Výsledná svoboda podnikání umožňuje orientovat všechny obchodní procesy směrem k udržitelnosti, od plánování produktů a loajality zaměstnanců až k důvěrné spolupráci se zákazníky.
Články výrobce ROHDE & SCHWARZ
Laboratorní přístroje Rohde&Schwarz se slevou až 55%

Laboratorní přístroje Rohde&Schwarz se slevou až 55%

Uvažujete o osciloskopu, spektrálním analyzátoru nebo napájecím zdroji? Využijte limitovanou nabídku profesionálních produktů v plné výbavě za výjimečné ceny.

Ovládání laboratorního zdroje přes Wi-Fi

Ovládání laboratorního zdroje přes Wi-Fi

100% ekvivalentní výstupní výkon, vysoká účinnost s kombinací nízkého zvlnění, oddělené výstupní kanály. Rohde&Schwarz představuje uživatelský příjemný zdroj s vysokým výkonem, je cenově dostupný obsahující řadu podpůrných funkcí pro lepší práci.

Poznejte největší benefity moderních napájecích zdrojů

Poznejte největší benefity moderních napájecích zdrojů

Víte, že moderní napájecí zdroje dokáží simulovat reálný provoz a výrazně zjednodušit testování při vývoji i ve výrobě? Shrnuli jsme pro vás nejužitečnější funkce a vlastnosti napájecích zdrojů Rohde&Schwarz.

Videa výrobce ROHDE & SCHWARZ

RTB2000 Oscilloscope with FFT analysis

Nahrané na server: 31.07.2019

ScopeRider RTH

Nahrané na server: 25.05.2016

R&S handheld oscilloscope RTH1000 series

Nahrané na server: 07.03.2016

Rohde Schwarz on Embedded World 2013

Nahrané na server: 11.03.2013

Rohde&Schwarz RTO oscilloscopes

Nahrané na server: 05.12.2012
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.