SEMIKRON

SEMIKRON je německá společnost s více než 3600 zaměstnanci po celém světě, je předním mezinárodním výrobcem výkonových polovodičů, v oblasti diodových a tyristorových polovodičových modulů s 30% podílem na celosvětovém trhu. SEMIKRON technologie lze najít nainstalované v téměř polovině větrných elektráren, provozovaných v současné době na celém světě.

Potřebujete poradit?
Proč SEMIKRON? Pouze v angličtině
  • leading power semiconductor manufacturer
  • over 60 years experience
  • very wide portfolio
  • solutions for virtually any power application
Věděli jste? Pouze v angličtině

Semikron is a one-stop provider of chips, discrete semiconductors, transistor, diode and thyristor power modules, power assemblies and systems for markets such as industrial drives, wind and solar, hybrid and electric vehicles, the rail industry and power supplies. A global network of 35 companies with production plants in Brazil, China, France, Germany, India, Italy, Korea, Slovakia, South Africa and USA guarantees fast and competent on-site customer care.

Dokumenty

Sortiment

skladem 33 ks

SKM150GB12T4

Tranzistory bipolární IGBT

Fast IGBT4 Modules 150A/1200V SEMITRANS2

Obj.číslo: 119992

SEMIKRON

1 ks a více 1 872,76 Kč

8 ks a více 1 583,61 Kč

Na objednávku

1,5 KE 150 A

Tranzily

Transil 1500W DO201

Obj.číslo: 4092

SEMIKRON

Zobrazit všechny výrobky

webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje