27 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

TSS COMPANY

TSS COMPANY

TSS COMPANY využívá globální průmyslový standard pro UHF RFID s názvem UHF Gen 2, vylepšený na základě svých bohatých zkušeností a hlubokých znalostí technologie. TSS COMPANY je oficiálním partnerem firmy Texas Instruments a NXP Semiconductors v oblasti UHF RFID.

Články výrobce

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Protože kabely se již v dnešní době považují za přežitek a zákazníci touží po bezdrátových zařízeních, uvedla firma TSS Company před nedávnem na trh bezdrátovou UHF RFID čtečku s typovým označením HUR120BT. Je to jednoduchá, dostupná a spolehlivá čtečka - přesně vhodná do průmyslu.

UHF RFID čtečky od společnosti TSS COMPANY

UHF RFID čtečky od společnosti TSS COMPANY

Počet aplikací s použitím UHF RFID technologie roste exponenciálně. SOS electronic má nového partnera pro UHF RFID čtečky s komplexní nabídkou produktů a zkušenostmi v oblasti UHF RFID.

Potřebujete poradit?
Proč TSS COMPANY?
Software a hardware vyvinutý firmou TSS COMPANY výrazně zjednodušuje proces implementace UHF RFID řešení, tato řešení překonávají konkurenční řešení v každém směru.
Věděli jste?

TSS COMPANY je slovenská firma, která vyvíjí a vyrábí UHF RFID čtečky od roku 2011. V roce 2014 firma získala prestižní cenu "Business nápad roku".

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací